“Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Określają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi misję i cel każdej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z punktu widzenia klienta i rynku.”

Peter Drucker

AUTO BOSS SERVICE to zespół wykwalifikowanych osób, które pracują z pasją i poświęceniem. Warsztat samochodowy posiada duże doświadczenie i świadczy wysokiej jakości usługi. Dzięki temu zaufało nam już wielu Klientów. Świadczymy usługi m.in. z zakresu mechaniki pojazdowej, elektromechaniki, diagnostyki komputerowej.

Ponieważ świadczymy usługi od ponad 20 lat dlatego posiadamy szeroką wiedzę na temat wszystkich marek samochodów, i możemy zagwarantować rzetelną i fachową obłsugę.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszego warsztatu samochodowego w Będzinie, przy ulicy Łącznej 12.

Napisz!

biuro@autoboss-service.pl

Tel:  600 448 800

1990
Rozpoczęcie działalności
Utworzona została pod nazwą WITPOL i świadczyła wówczas usługi w zakresie kompleksowych napraw powypadkowych.
2000
Zmiana nazwy
W 2000 roku zmieniliśmy nazwę na Auto Boss Jacek Hryniewiecki z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.
2008
Dynamiczny rozwój
Pod tą nazwą nadal świadczymy usługi dla klientów, jednak przy wzrastającej ilości napraw w 2008 roku powolaliśmy spółkę z o.o. pod nazwą Auto Boss Service Sp. z o.o. z miejscem wykonywania działalności w Będzinie przy ulicy Łącznej 12.

Galeria

Strategiczni partnerzy