*

6 komentarzy

Super firma . Miałem do naprawy po gradobiciu powierzchnię 2,3 x 2,5 m . Naprawę wykonywałem w jednej a następnie w drugiej innej firmie .Wyszły fale Dunaju . Dopiero po przekazaniu firmie Boss wyszło lepiej niż z fabryki. Po pół roku zarysowałem dwie szyby boczne – głębokość powyżej 0,5 mm . Zleciłem firmie Boss . Po naprawie wyglądają jak nowe . Z czystym sumieniem polecam tą firmę . Jakość wykonania , terminowość ,miła obsługa , jednoznaczne ustalenia – to ich motto.


11 grudnia, 2020

Bardzo dobra firma.Usługa wykonana profesjonalnie i nie ma śladu po stłuczce.Samochód nie dosyć że naprawiony to po naprawie umyty i czyściutki.Gdyby nie stan licznika to jak nówka.Czas naprawy nie ma znaczenia ponieważ firma udostępnia samochód zastępczy.AUTO BOSS załatwia wszystkie potrzebne formalności z ubezpieczycielami..POLECAM WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM (chociaż nikomu nie życzę).!!!!!!!!!!!!!!!!!!


31 stycznia, 2019

Pierwszy warsztat w którym bezproblemowo naprawili mój samochód .Auto przy odbiorze było jak nowe (piszę o naprawie blacharsko lakierniczej )bez żadnych różnic w kolorze lakieru i różnych niedopracowań jak gdzie indziej . Robiłem kilka napraw w innych zakładach i zawsze był jakiś problem .A tutaj profesjonalna obsługa ,auto zastępcze ,i termin na czas i jeśli by tego było mało tego środek wysprzątany jak na żadnej myjni (a jeżdżę na różne myjnie co tydzień ) polecam w 100% będę na pewno serwisował auto w tym zakładzie .polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!


23 listopada, 2018

Firma Auto Boss Service Sp. z o.o. , z którą współpracujemy od kilku lat spełnia wszystkie warunki niezbędne do tego aby nazwać ją Firmą godną zaufania. Naprawy blacharsko lakiernicze oraz mechaniczne w Firmie Auto Boss Service Sp. z o.o. wykonywane są z dużą stronnością i sumiennością.


2 maja, 2018

Zlecenia wykonywane są precyzyjnie z zachowaniem wszelkich uwag i sugestii klienta. Firmę Aut Boss Service Sp. z o.o. cechuje wysoką jakość usług, realizacja w założonym terminie, zaangażowanie we współpracę, rzetelność.


3 marca, 2018

Z pełnym przekonaniem polecam Firmę Auto Boss Service Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera z którym współpraca oparta jest na zaufaniu oraz kompleksowej realizacji potrzeb klienta.


2 marca, 2018

Co piszą o nas klienci?

Polecam!!!

Krzysztof Nowak
Potwierdzam powyźsze opinie! Oddałem szesnastoletniego Forda Mondeo po solidnej stłuczce i korozji kilku elementów. Po 3 tygodniach odebrałem " nówkę". Piękny złoty metalik pokrywał cały samochód lśniąco a wszystkie wstawione części blachy były zakonserwowane. Dodatkowo sprawdzono i wyregulowano drzwi oraz zamki. Zaniemówiłem z wraźenia na widok naprawionego " staruszka". Po stłuczce i skorodowanych elementach nie było śladu.Mam teraz samochód z klasą! Brawo Panowie! Jesteście bardzo profesjonalni. Widać, że lubicie swoją pracę bo ona świadczy wysoką jakością o Was!

Auto jak nowe!

Przemysław Piątek
W warsztacie były naprawiane drzwi przednie i tylne w mojej toyocie. Jakość wykonania przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Naprawiane drzwi były jak nowe. Polecam warsztat nie tylko ze względu na jakość wykonania usługi ale i profesjonalne podejście do klienta. Ważny jest też koszt usługi zgodny z umową i czas realizacji. Polecam!!!

Polecam gorąco!!!

Maciej
Przed oddaniem swojego samochodu do tego serwisu miałem pewne obawy, czy blacharz dobierze odpowiedni kolor do zakupionego w sklepie błotnika do VW Vento. Teraz widzę, że moje obawy były bezpodstawne. Gdy odebrałem samochód to zaniemówiłem z wrażenia! Kolor został dobrany idealnie a błotnik został spasowany równo z karoserią. Nie ma żadnych śladów naprawy. Samochód wygląda jak nowy. Widzę, że nie bez powodu serwis ten ma tak dobre opinie. Serwis spisał się na medal! Polecam!